Cena
od 150 Kč


Kód produktu
14-52

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Jedinečná a hlavně chutná alternativa za kečup. Je skvělý jako příloha i dochucovadlo. Prostě lze využít všude tam, kde by Vás napadl kečup - od pizzy až po těstoviny.
Vhodný je také pro děti. Více

* ilustrační foto


Info: Jako základ jsou použité dýně Hokkaidó a máslová dýně. Rajčata v poslední době přechází masivní genetickou úpravou (již v současnosti 17 změněných genů), a to je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli vyrábět náš Hodokečup.

Dýně je bohatým zdrojem vápníku, hořčíku, fosforu, draslíku, betakarotenu a vitamínu A, B, C. Je v těle rozpustná v tucích i vodě a dokáže z těla vylučovat většinu usazenin a toxinu. Je prospěšná při onemocnění žaludku, sleziny, slinivky, ledvin a srdečních chorobách. Působí proti střevním parazitům. Je vhodné ji zařadit i do diabetické a redukční diety. Má antioxidační účinky a semínka mohou napomoci pánům s prostatou.


Složení: dýně hokkaidó, máslová dýně, cibule, ocet, za studena lisovaný olej, demerara, jablko, bobkový list, nové koření, hřebíček, skořice, řezaná paprika, mořská sůl

Zloženie: dyňa hokkaidó, maslová dyňa, cibuľa, ocot, za studena lisovaný olej, demerara, jablko, bobkový list, nové korenie, klinčeky, škorica, rezaná paprika, morská soľ

Může obsahovat stopy lepku, celeru, hořčice a sóji.

Môže obsahovať stopy lepku, zeleru, horčice a sóje.

Hmotnost/Hmotnosť: 300 g a 830 g

Uchovávejte v chladu/Uchovávajte v chlade

Vyrobeno v EU/Vyrobené v EÚ

Výživové údaje na 100 g:
Energetická hodnota 423 kJ/66 kcal.
Tuky:  3,5 g
- z toho nasycené mastné kyseliny/z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3 g
Sacharidy: 15,9 g
- z toho cukry: 10 g
Bílkoviny/Bielkoviny: 0,7 g
Mořská sůl/Morská soľ: 0,8 g
Vláknina: 1,2 g